KONST / Litografier / Fotografi 13513003
nr 1351 3003
Bruno Ehrs
(f. 1953), Sverige
Fotografi, ”Have a nice day”. Ej signerad, C-41, färgkopia. Motivet: 52,5x39 cm
Bruno Ehrs, svensk fotograf född 1953.
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 28 september 2020
kl 18:15:41
3.000 kr
3.200 kr
- Klassiska
28 sep
Klassiska
Läs mer om Klassiska